Wybór firmy budującej domy drewniane

2012-09-06 10:47:00


W branży budownictwa drewnianego od pewnego czasu pojawiają się jak grzyby po deszczu firmy bez doświadczenia w budowie domów z drewna. Oferują bardzo niskie ceny i na pozór ładnie wyglądające konstrukcje, które po kilku latach nadają się jedynie do remontu. Często potencjalnym klientom pokazuje się kilka zdjęć wykonanych domów w odległym zakątku Polski. Inwestor rzadko kiedy może na własne oczy zobaczyć efekt pracy firmy, która ma przecież wybudować dom na lata.

Nawet najpiękniejsza reklamówka nie zastąpi wizyty w rzeczywistym budynku. Fotografie często można upiększyć i pokazać tak, aby klient był zachwycony. Dopiero zobaczenie na własne oczy przykładowego domu drewnianego wykonanego przez wybraną firmę daje pewność, że nie zostaniemy nabici w butelkę. Często firmy krzaki, które szczycą się wieloletnią obecnością na rynku nie mogą wskazać domu, który wykonały. W obawie przed odkryciem niedoróbek czy złej jakości materiałów nie podają lokalizacji oddanych budynków.

Przedsiębiorstwo Wasco od początku swojej działalności oferowało możliwość zobaczenia prawdziwych domów wykonanych na przestrzeni wielu lat. W siedzibie Wasco jest 18 gotowych chat, które można zobaczyć o każdej porze roku. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji na miejscu i odpowiedzą na każde pytania odnośnie wykonania, jakości materiałów i procesu budowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do Powałczyna. 

powrót
Bahama Studio
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia